Trafik Sigortası

Trafik Sigortası

Trafik Sigortası Teklifi Al

Trafik Sigortası, sigortalı aracın kazaen diğer araç ve araçtaki üçüncü şahıslara verebileceği hasarları, önceden belirlenen limitler dahilinde karşılar.

İhtiyaç
Tespiti

Sizin ve ailenizin ihtiyacını en doğru şekilde tespit ediyor ve size uygun çözümler üretiyoruz

En Uygun Teminatlı
Poliçe

İhtiyacınıza yönelik en uygun teminatlara sahip poliçeyi oluşturuyoruz.

Sigortanız Hayırlı
Olsun

Uygun ödeme avatajlarından birisini tercih edip, size özel hazırlanan poliçenizi teslim ediyoruz.

Neden Trafik Sigortası yapılmalıdır?

Ülkemizde trafik sigortası uygulamasının zorunlu olmasının sebebi aslında bu sorunun cevabıyla doğrudan ilişkilidir. Bilindiği üzere dünya ortalaması baz alındığında yüksek sıklıkta trafik kazaları yaşayan bir ülkeyiz. Bu kazaların sayısının çokluğuna bağlı olarak, trafik kazaları sebebiyle ortaya çıkan mağduriyetlerin sayısı da yükselebiliyor.
Bu tür istenmeyen durumlar yaşandıktan sonra insanların en azından maddi anlamda kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak için ülkemizde Zorunlu Trafik Sigortası uygulaması yürürlükte. Bu sigorta sayesinde, araçta oluşan hasarlar dahil olmak üzere kaza nedeniyle ortaya çıkan sağlık problemleri, yaralanmalar ve ölümler için de maddi tazminat elde etme şansı doğuyor. Böylece kaza oranlarının yüksekliği sebebiyle mevcut olan mağduriyetlerin en aza indirilmesi sağlanıyor.
Kısacası, ülke çapında insanların kendilerini güvende hissettikleri bir trafik modeli sağlamanın temel taşlarından biri de trafik sigortaları diyebiliriz.
Trafik Sigortası Hızlı Teklif Al

  En Uygun Trafik Sigortası, Koray Sigorta'da!

  Teklifleri karşılaştırın ve doğru şekilde trafik sigortası alın

  Sigorta Teklifi Alın

  Anında. Basit. Akıllı Sigorta

  Zorunlu Trafik Sigortası ülkemizde yasalarca mecburi kılınmış bir trafik güvencesidir.

  Bilindiği üzere Türkiye’de yaşayan insanların günlük hayatlarında en sık rastladığı manzaralar arasında trafik kazaları yer alır. Bu bağlamda, trafik kazaları nedeniyle sık sık maddi ve bedeni kayıplar, hasarlar oluşmaktadır. Tam da bu hasarların oluştuğu noktada devreye Zorunlu Trafik Sigortası ve kasko benzeri güvenceler girer.

  Fiyat teklifi almak için herhangi bir sorunla mı karşılaştınız!

  Hayır; Trafik Sigortası, aracın kullanımı sırasında bir kimsenin ölümüne, yaralanmasına veya herhangi bir şeyin zarara uğramasına sebep verilmesi halinde, Karayolları Trafik Kanunu'na göre araç sahibinin hukuki sorumluluğunu, zorunlu sigorta limitlerine kadar karşılar.
  Evet, poliçeni satın alırken ek ücret karşılığında aşağıdaki güvencelere sahip olabilirsin: Ferdi Kaza Teminatı: Senin ve seninle birlikte araçta bulunan kişilerin tedavi masrafları karşılanır. Kalıcı olarak sakatlanma veya vefatı durumunda tazminat ödemesi yapar.

  Çekme/Kurtarma Hizmeti: Kaza nedeniyle aracının hareket edememesi durumunda çekici hizmeti sağlanır. Ek İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı: Trafik poliçe teminatı limitleri üzerinde ek güvence sağlar.

  Hala çözüm için bir sorunuz mu var?

  Aradığınız sorunun cevabını bulamadıysanızlütfen bizimle iletişime geçiniz.

  Ofis Adres:

  Servi mh. Sümer sk. Benli iş merkezi No:8/ I 43030 Merkez Kütahya

  Telefon Numaraları:

  Tel: +90 274 223 9 222
  Cep: +90 543 579 0 222

  Bilgi Mail:

  info@koraysigorta.net